• Værvarsel

Klubben

Ny 3 års avtale på plass med SpareBank1 Nittedal

Av:   |  Publisert: 4. januar 2019  |  Siste nyheter  |  Arkiv

NB! Denne artikkelen har utløpt.
Informasjon som priser, vilkår og andre tidsavhengige opplysninger kan være foreldet og ikke lenger gjeldende. Vi anbefaler at du leter på nettsidene våre for oppdatert informasjon.

Vi har fornyet vår sponsoravtale med SpareBank 1 Nittedal som vår hovedsamarbeidspartner de neste 3 årene, noe vi er veldig glade for. Les mer i saken

FORNYET SPONSORAVTALEN
Vi har fornyet vår sponsoravtale med SpareBank 1 Nittedal som vår hovedsamarbeidspartner de neste 3 årene, noe vi er veldig glade for.
Avtalen gjør oss i stand til å opprettholde vårt aktivitetstilbud til alle våre medlemmer – unge som voksne i Nittedal.  Kanskje du også bør se hva SpareBank 1 Nittedal kan tilby deg av bank og forsikringstjenester  – vi tror du blir positivt overrasket.  Her finnes du nødvendig kontaktskjema: www.rhbank.no/kontaktnittedal. 

Vi er også i dialog om en morsom kundegolf turnering med SpareBank 1 hvor sannsynlig dato blir 12.09.19

Gjør som flere av oss i klubben og bli kunde i banken du også om du ikke allerede er det.

Tusen takk til SpareBank 1 Nittedal som bidrar til økt aktvitet på Aas Gaard Golfpark i Hakadal her med dagliog leder Tor O Torve som takker banksjef Robert Eriksen etter undskriving av ny 3 års avtale.
  
Bot Klubbassistent
Hei! Dina og Tot har endelig fått litt hjelp. Og jeg jobber døgnet rundt